Parapijos skelbimai

2017-12-10 | Klebonas
kbherbas g64
Kasmėnesiniai atlaidai ir eglutės įžiebimas

Gruodžio 15 d. (penktadienį) 12 val. šv. Mišiose švęsime kasmėnesinius Švč. Mergelės Marijos atlaidus. Šv. Mišias aukos vyskupas Linas Vodopjanovas OFM, kartu melsis ir kun. Daniel Narkun iš Pabradės parapijos. 17 val. – kalėdinės eglutės įžiebimas miestelio aikštėje.

 

Šlovinimo dovana mūsų parapijoje

Gruodžio 17 d. (sekmadienį) 12 val. šv. Mišiose savo giesmėmis Viešpatį šlovins jungtinė šlovintojų grupė iš Panevėžio vyskupijos. Kviečiame kartu švęsti III advento GAUDETE sekmadienį!

                            

Dovana Jėzui

Nuo Advento pradžios bazilikoje rasite dovanų dėžutę, kurioje Jūs galėsite palikti savo auką. Surinktos aukos bus panaudotos pirkti žolės pjovimo traktoriuką. Savo auką galėsite pervesti ir bankiniu pavedimu į parapijos sąskaitą, nurodant aukojimo paskirtyje – dovana Jėzui. Auką taip pat galite palikti ir banko kortele bazilikos gale arba raštinėje jos darbo valandomis. Dėkojame už Jūsų bendrystę ir dosnumą!

 

„Carito“ sekmadienio rinkliava, žvakelės ir kalėdaičiai

Primename apie galimybę pašventintas „Carito“ advento žvakeles ir kalėdaičius įsigyti bazilikos gale sekmadieniais ir parapijos raštinėje darbo valandomis. Ateinančio sekmadienio rinkliava – „Carito“ reikmėms (pusę rinkliavos atiduodama į vyskupijos „Caritą“, kita pusė lieka parapijos „Carito“ reikmėms.)

 

2018 metų kalendorius

Džiaugiamės galėdami jums pasiūlyti įsigyti išskirtinai mūsų parapijai  sukurtą ir išleistą 2018 metų kalendorių, iliustruotą Odetos Tumėnaitės-Bražienės karpiniais.  Šis kalendorius yra pažymėtas Lietuvos tautinio paveldo ženklu ir jame  rasite išskirtas visas bažnytines šventes, kurios bus švenčiamos mūsų bazilikoje. Kalendorių kiekis ribotas, jo kaina 2 eurai, įsigyti galite bazilikos gale sekmadienį ir parapijos raštinėje darbo valandomis.

 

Šventojo Rašto studijos

Trečiadieniais parapijos namuose vyksta Šventojo Rašto studijos, esate kviečiami prisijungti, net jeigu nedalyvavote pirmuose susitikimuose. Jūsų laukiame šv. Mišiose 18 val. parapijos namų salėje, kur vėliau vyks Šventojo Rašto egzegezė.

 

Išpažinčių klausymo tvarka bazilikoje

Bazilikoje išpažinčių klausoma penktadieniais nuo 17.30 iki 17.55 bazilikos zakristijoje, šeštadieniais nuo 11.30 iki 11.55 klausykloje bazilikoje, sekmadieniais nuo 11.15 iki 11.55 klausykloje bazilikoje. Kitomis progomis išpažinčių klausoma pusvalandį iki šv. Mišių. Norintys atlikti išpažintį kitu metu ar pageidaujantys dvasinio pokalbio su kunigu, kviečiami registruotis parapijos raštinėje.

 

Palydėjome į Dievo amžinybę

Antosę Jasinskienę, 68 m.

 

Patogi galimybė

Bazilikoje už aukojamas mišias ir kitus patarnavimus galima sumokėti banko kortele bazilikos gale.
Jūsų patogumui galite taip pat palikti ir sekmadienio rinkliavos auką.

 

Jau veikia registracijos sistema

Dėl techninių kliūčių liepos–rugsėjo mėn. parapijos svetainėje neveikė registravimosi gauti kassavaitines naujienas sistema. Visus, kurie bandėte registruotis svetainėje, bet naujienų negaunate, kviečiame registruotis dar kartą, arba atsiųsti savo elektroninio pašto adresą el. paštu info@krekenavosbazilika.lt.

< atgal į sąrašą

Pamaldų tvarka

ŠV. MIŠIOS

Sekmadieniais, šeštadieniais 12 val.
Penktadieniais 18 val. (su vaikais ir jaunimu) (rugsėjo–gegužės mėn.)
Atlaidų 15-ą mėn. dieną:
lapkričio–balandžio mėnesiais – 12 val.
gegužės–spalio mėnesiais – 10 ir 12 val.
Proginės ir laidotuvių šv. Mišios 12 val. (išskyrus pirmadienius)
Šv. Mišios sudėtine intencija už mirusiuosius – antrąjį mėnesio šeštadienį 12 val. 

ŠVČ. SAKRAMENTO ADORACIJA
I mėn. sekmadienį 11–12 val.
Atlaidų 15-ą mėn. dieną 11–12 val.