Ar yra alternatyva reklamos draudimams?

2017-06-28 |

Neabejotina: tai buvo karščiausi reklamos festivalio „Adfest" debatai. Netylant diskusijoms dėl alkoholio reklamos draudimų, jau užsimenama, kad gal reikėtų draudimais reguliuoti, pavyzdžiui, ir nesveiko maisto rinką. Bet ar tikrai draudimai yra vienintelis galimas kelias ir kokios gali būti jo alternatyvos?

Diskusijoje dalyvavo Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, Lietuvos laisvosios rinkos instituto prezidentas Žilvinas Šilėnas, reklamos agentūros „Milk" direktorius Marius Petrukaitis, ryšių su visuomene agentūros „Idea Prima" partneris Linas Damanskis, Švc. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų parapijos klebonas, VDU KTF dėstytojas kun. dr. Gediminas Jankūnas, sveikatos treneris Ignas Bakėjus. Diskusiją moderavo Mindaugas Lapinskas, renginį vedė kūrybinės agentūros „McCann Vilnius" strategijos vadovas Tomas Bartninkas. Čia galite peržiūrėti įrašą >

< atgal į sąrašą

Pamaldų tvarka

ŠV. MIŠIOS

Vykstant bazilikos remonto darbams visos pamaldos vyksta parapijos namuose

Sekmadieniais- 12 val.
Šeštadieniais- 12 val.
Kitomis savaitės dienomis- sutartu laiku.

Atlaidų 15-ą mėn. dieną:

Šv. Mišios – 12 val.

ŠVČ. SAKRAMENTO ADORACIJA

Atlaidų 15-ą mėn. dieną 10–12 val.

IŠPAŽINČIŲ KLAUSOMA
Išpažinčių klausoma pusvalandį iki šv. Mišių.
Norintys atlikti išpažintį kitu metu ar pageidaujantys dvasinio pokalbio su kunigu, kviečiami regsitruotis parapijos raštinėje.