Sutvirtinamo sakramentui besiruošiančių jaunuolių rekolekcijos Truskavoje

2020-02-23 |
IMG 7075

Vasario 22-23 dienomis Truskavos rekolekcijų namuose įvyko Krekenavos parapijos sutvirtinamųjų savaitgalis. Rekolekcijose jaunuoliai klausė vargonininko Manto ir klebono Gedimino mokymų, žiūrėjo filmą "Truman" ir klausėsi kelių paskaitų iš pasaulinės lyderystės konferencijos apie kartų skirtumus bei atmetimo baimę. Aplankė bei išgirdo Truskavos bažnyčios istoriją, kuria pasidalino ses. Greta Ginevičiūtė. Kartu adoravo, meldėsi rožinio malda, šventė Eucharistiją, norintys priimė atgailos sakramentą. Sutvirtinamieji per žaidimus bei užduotis turėjo ir galimybę geriau pažinti save, taip pat užmegzti naujus ryšius. Štai Paulina dalinasi: "Rekolekcijos tikrai nustebino, nesitikėjau, kad bus taip smagu. Labai patiko tai, kaip visi bendravo tarpusavyje. Grįžusi jaučiausi pailsėjusi ir laiminga, parsivežiau naujų įspūdžių ir minčių." Akvilė R. taip pat dalinasi: “Tai buvo puiki galimybė pabūti su savo mintimis, Dievu bei labiau gilintis į tikrą krikščioniškąjį gyvenimą. Užduotys ir kitos vykusios veiklos suteikė naujų žinių, patirčių bei nepamirštamų įspūdžių.”
Tikimės, jog tai neišgąsdino jaunuolių, o tik paskatino juos žengti dar tvirtesnį žingsnį pasiruošimo Sutvirtinimo sakramentui keliu.

IMG 7073

IMG 7003

< atgal į sąrašą

Pamaldų tvarka

ŠV. MIŠIOS

Vykstant bazilikos remonto darbams visos pamaldos vyksta parapijos namuose

Sekmadieniais- 12 val.
Šeštadieniais- 12 val.
Kitomis savaitės dienomis- sutartu laiku.

Atlaidų 15-ą mėn. dieną:

Šv. Mišios – 12 val.

ŠVČ. SAKRAMENTO ADORACIJA

Atlaidų 15-ą mėn. dieną 10–12 val.

IŠPAŽINČIŲ KLAUSOMA
Išpažinčių klausoma pusvalandį iki šv. Mišių.
Norintys atlikti išpažintį kitu metu ar pageidaujantys dvasinio pokalbio su kunigu, kviečiami regsitruotis parapijos raštinėje.