Krikščioniška pažinčių svetainė susitikimai.lt

2015-12-04 |
susitikimai.lt

Pristatome Jums pažinčių svetainę-klubą  www.Susitikimai.lt. (steigėjas – pelno nesiekianti organizacija VšĮ „Susitikimai.lt“). Klube buriasi ieškantys bendraminčių bei norintys sukurti šeimą viengungiai. Jo nariais kviečiami tapti tik tie, kurie nėra susituokę Bažnyčioje ir gali priimti Santuokos sakramentą.

Tradicinių būdų susitikti ir susipažinti su naujais žmonėmis – per draugus, šeimą, bažnyčią ir socialinius susibūrimus – šiais laikais nebeužtenka, nes visi turi vis mažiau laisvo laiko. Pasaulyje tokio pobūdžio pažinčių klubai yra labai populiarūs. Jie vienija galiojančios bažnytinės santuokos neturinčius bei panašias vertybes puoselėjančius žmones ir skirti ne tik norint įdomiai ir prasmingai praleisti laisvalaikį, bet ir siekiant rasti gyvenimo draugą. Džiugu, kad tai pavyksta daugeliui dalyvaujančių tokių klubų veikloje, nes žmonės čia ieško ne vienos nakties nuotykio ar neatsakingų, neturinčių ateities santykių, o yra apsisprendę kurti santuoką su panašių nuostatų žmogumi.

Prisiregistravus klubo Susitikimai.lt svetainėje patenkama į saugią panašiai mąstančių žmonių aplinką. Lietuvoje tai bus unikali pažinčių vieta, skirta bendrauti ne tik virtualioje erdvėje bet ir klubo renginių metu. 
 
Susitikimai.lt klubas – tai bendruomenė, kurioje kiekvienas turės galimybę užmegzti naujus ryšius, mokytis iš kitų patirties, labiau save realizuoti bei veikti kartu. Ir – svarbiausia – sukurti krikščionišką, stiprią ir laimingą šeimą.

Žiniasklaida Susitikimai.lt startą taip pat pastebėjo. Jei norėtumėte paskaityti, žiūrėkite čia:  delfi.lt, lrytas.ltbernardinai.lt15min.lt. Apie šią svetainę dar „kalbėjo“ ir „Veidas“, LRT laida „Šventadienio mintys“, „Marijos radijas“. Šiuo metu ruošiama laida „Žinių radijuje“ ir rengiamas straipsnis „Kauno dienoje“.

susitikimai.lt plakatas

< atgal į sąrašą

Pamaldų tvarka

ŠV. MIŠIOS
Sekmadieniais- 12 val.
Šeštadieniais- 12 val.
Kitomis savaitės dienomis- sutartu laiku.

Su vaikais ir jaunimu: 
Penktadieniais- 18 val.

Atlaidų 15-ą mėn. dieną:
lapkričio–balandžio mėnesiais – 12 val.
gegužės–spalio mėnesiais – 10 ir 12 val.

ŠVČ. SAKRAMENTO ADORACIJA
I mėn. penktadienį 19–20 val.
Atlaidų 15-ą mėn. dieną 11–12 val.

IŠPAŽINČIŲ KLAUSOMA
Išpažinčių klausoma pusvalandį iki šv. Mišių.
Norintys atlikti išpažintį kitu metu ar pageidaujantys dvasinio pokalbio su kunigu, kviečiami regsitruotis parapijos raštinėje.