Parapijos jaunimo rekolekcijos Panevėžyje

2013-12-14 | Aleksandra Paciukonytė, parapijos jaunimo grupės narė
2013 12 14 logo

Visai neseniai, gruodžio 14 – 15 dienomis, mūsų parapijos jaunimo grupelė „Žolynėlis“ dalyvavo Švč. Nekaltosios Mergelės Marijos Tarnaičių Kongregacijos vienuolyne Panevėžyje vykusiose rekolekcijose „Stipriau už neapykantą“.

 

2013 12 14 j rek01

Pirmoji diena buvo skirta susipažinimui su rekolekcijų programos vadovėmis: dvejomis Monikomis, Fausta, Austėja, Gerda, taip pat seserimis Jolita ir Greta. Žaidėme susipažinimo žaidimus, o vėliau, pasiskirstę grupelėmis, aptarinėjome renginio tikslus. Po to grupelėmis suvaidinome keletą scenų apie Gerąjį Samarietį. Vėliau žiūrėjome trumpametražius filmukus patyčių bei smurto prevencijos tema ir aptarinėjome kokiais būdais būtų galima šiuos neigiamus reiškinius sumažinti visuomenėje. Po susitaikymo pamaldų ir Švč. Sakramento adoracijos vienuolyno koplyčioje norintys galėjo atlikti išpažintį arba tiesiog pasikalbėti su dalyvavusiais kunigais ar vadovais. Miegoti nuėjome apie 23 val.

2013 12 14 j rek02.

Sekančią dieną, po skanių pusryčių, aptarėme labiausiai patikusius pirmosios dienos įvykius, nusifotografavome atminčiai ir 11 val. išvykome į Krekenavos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bazilikoje vykusius atlaidus.

Nnebuvo nė vieno rekolekcijų programoje dalyvavusio mūsų grupelės nario, kurio nebūtų gerąją prasme paveikusi ši nauja patirtis. Kažkoks gerumas širdyje, nuskaidrėjusios mintys leido labiau susivokti savyje ir į daug ką pažvelgti kitaip. Esant galimybei, mielai sutikčiau panašiame renginyje dalyvauti dar kartą.

2013 12 14 j rek03.

< atgal į sąrašą

Pamaldų tvarka

ŠV. MIŠIOS

Vykstant bazilikos remonto darbams visos pamaldos vyksta parapijos namuose

Sekmadieniais- 12 val.
Šeštadieniais- 12 val.
Kitomis savaitės dienomis- sutartu laiku.

Atlaidų 15-ą mėn. dieną:

Šv. Mišios – 12 val.

ŠVČ. SAKRAMENTO ADORACIJA

Atlaidų 15-ą mėn. dieną 10–12 val.

IŠPAŽINČIŲ KLAUSOMA
Išpažinčių klausoma pusvalandį iki šv. Mišių.
Norintys atlikti išpažintį kitu metu ar pageidaujantys dvasinio pokalbio su kunigu, kviečiami regsitruotis parapijos raštinėje.