Parapijos skelbimai

2020-11-22 | Klebonas
HERBAS be fono

Dalyvavimas šv. Mišiose lapkričio 7–29 d.

Reaguodami į susiklosčiusią situaciją ir remiantis Lietuvos vyskupų sprendimais ir rekomendacijos, pranešame, jog nuo lapkričio 7-osios iki lapkričio 29-osios parapijoje galioja šios dalyvavimo šv. Mišiose galimybės ir taisyklės:

1. Tiesioginės šv. Mišių transliacijos stebėjimas Krekenavos parapijos Facebook puslapyje arba internetinėje svetainėje

2. Dalyvaujant šv. Mišiose gyvai:

Krekenavos parapijos namuose - tik su burną ir nosį dengiančiomis kaukėmis, išlaikant 2 m atstumą tarp asmenų (vietų skaičius ribojamas pagal nustatytus reikalavimus);

Lauke esančioje erdvėje šalia parapijos namų, bus vietos atsisėsti (išlaikant saugų atstumą);

Automobilyje bazilikos aikštėje. (atvykus, parkuoti automobilį bazilikos aikštėje prieš parapijos namus ir likti jame visų šv. Mišių metu).

Galimybė priimti šv. Komuniją esantiems lauke ir automobiliuose - norinčius priimti šv. Komuniją, Komunijos metu kviečiame rikiuotis šalia parapijos namų pagrindinių durų, kur šv. Komunija ir bus išnešta.

Rekomenduojame šv. Komuniją priimti tik Į RANKAS, prieš tai jas dezinfekavus!

Užprašyti šv. Mišių intencijas galite atvykdami į parapijos namus prieš ir po šv. Mišių arba skambinant į Krekenavos parapijos raštinę. Prie rinkliavos galima prisidėti įmetus auką į dėžutę raštinės duryse arba pavedimu į parapijos sąskaitą. 

Tel. nr. 8 620 20989

El. paštas krekenavosbazilika@gmail.com

 Rekvizitai:

Pavadinimas: Krekenavos Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų parapija
Adresas: Bažnyčios g. 19, Krekenava, 38306 Panevėžio r.

Juridinio a. kodas: 191260418
Bankas: AB „Swedbank“
A. s. LT457300010002378753

Kalėdaičiai ir Carito žvakelės

Lapkričio 1 dieną, šv. Mišiose buvo pašventinti kalėdaičiai ir Carito žvakės. 2020 metais Caritas akcija akcentuoja atnaujintą pagrindinę žinutę – „Visi esame viena šeima“.  Akcijai pagamintos skirtingų dydžių, formų ir spalvų žvakutės su užrašu „Gerumas mus vienija“. Kviečiame už auką kalėdaičių ir žvakelių įsigyti parapijos raštinėje ir laikinuose maldos namuose prieš ir po šv. Mišias, kreipiantis į parapijos namų administratorę.

Šv. Rašto studijos

Lapkričio 25 dieną, trečiadienį, nebus Šv. Rašto studijų. Kviečiame jungtis gruodžio2 dieną, kitą trečiadienį, 18 val. į tiesioginę transliaciją arba susitikti gyvai parapijos namuose.

I Advento sekmadienis  ir Švč. Sakramento adoracija su Tikėjimo ir šviesos bendruomene

Lapkričio 29 dieną, pradėsime Adventinio laukimo laikotarpį. Pirmąjį advento sekmadienį 11 val. vyks Švč. Sakramento adoracija kartu su Tikėjimo ir šviesos bendruomenės šlovintojais. Advento sekmadieniais bus giedamos Švč. M. Marijos valandos (Rarotai). Kviečiame jungtis į bendrą maldą gyvai, laikantis saugumo reikalavimų, arba dalyvauti šv. Mišiose nuotoliniu būdu tiesioginių transliacijų pagalba.

< atgal į sąrašą

Pamaldų tvarka

ŠV. MIŠIOS

Vykstant bazilikos remonto darbams visos pamaldos vyksta parapijos namuose

Sekmadieniais- 12 val.
Šeštadieniais- 12 val.
Kitomis savaitės dienomis- sutartu laiku.

Atlaidų 15-ą mėn. dieną:

Šv. Mišios – 12 val.

ŠVČ. SAKRAMENTO ADORACIJA

Atlaidų 15-ą mėn. dieną 10–12 val.

IŠPAŽINČIŲ KLAUSOMA
Išpažinčių klausoma pusvalandį iki šv. Mišių.
Norintys atlikti išpažintį kitu metu ar pageidaujantys dvasinio pokalbio su kunigu, kviečiami regsitruotis parapijos raštinėje.